Abruzzo Wines

Abruzzo is a wonderful region, and its wines are an authentic and genuine reflection of all its scenic and gastronomic beauty. The sea and mountains are within a short distance of each other, and the wines of Abruzzo are indeed characterized on the one hand by minerality and freshness, and on the other by complexity and structure, which the bag-in-box helps to carefully preserve over time.

👉🏼 USE YOUR B2B LOGIN TO SEE THE PRICES
👉🏼 VAT AND SHIPPING FEES ADDED AT THE CHECKOUT

Skip to results list

Active filters:

4 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Red Wine Organic 3L - Cirelli

    Red Wine Organic 3L - Cirelli

    €19,50 Unit price €6,50/L
  • Rosé Wine Organic 3L - Cirelli

    Rosé Wine Organic 3L - Cirelli

    €19,50 Unit price €6,50/L
  • White Wine Organic 3L - Cirelli

    White Wine Organic 3L - Cirelli

    €19,50 Unit price €6,50/L
  • Vino Orange Bio 3L - Cirelli

    Vino Orange Bio 3L - Cirelli

    €19,50 Unit price €6,50/L