Bag-in-Box Wines for Easter and Easter Monday

Celebrate Easter with our awesome selection of craft wines in box. Find the perfect match for your Easter meal: from crisp, mineral whites that go great with appetizers, savory pies and eggs, to light but flavorful reds that are perfect for your Easter Monday barbecue. Check out our Easter picks and choose from the best bag-in-box wines to make your table delicious and eco-friendly. Make your Easter unforgettable with Sfusobuono!

👉🏼 USE YOUR B2B LOGIN TO SEE THE PRICES
👉🏼 VAT AND SHIPPING FEES ADDED AT THE CHECKOUT

Skip to results list

Active filters:

9 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Pinot Noir Organic 3L - Sfusobuono

    Pinot Noir Organic 3L - Sfusobuono

    €16,00 Unit price €5,33/L
  • Marche Bianco IGT 3L - Sfusobuono

    Marche Bianco IGT 3L - Sfusobuono

    €18,00 Unit price €6,00/L
  • Vino da Sete White White Wine 3L - Tenuta Il Nespolo

  • White Wine 3L - Saccomani

    White Wine 3L - Saccomani

    €20,00 Unit price €6,67/L
  • Vino da Sete Red Wine 3L - Tenuta Il Nespolo

  • Dolcetto Piemonte DOC 3L - Sfusobuono

    Dolcetto Piemonte DOC 3L - Sfusobuono

    €17,00 Unit price €5,67/L
  • White Wine Organic 3L - Cirelli

    White Wine Organic 3L - Cirelli

    €19,50 Unit price €6,50/L
  • Bianco Toscana IGT 3L - Antonio Camillo

    Bianco Toscana IGT 3L - Antonio Camillo

    €20,00 Unit price €6,67/L
  • Vino Orange Bio 3L - Cirelli

    Vino Orange Bio 3L - Cirelli

    €19,50 Unit price €6,50/L