Barbera

👉🏼 USE YOUR B2B LOGIN TO SEE THE PRICES
👉🏼 VAT AND SHIPPING FEES ADDED AT THE CHECKOUT

Skip to results list

Active filters:

7 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Vino da Sete Red Wine 3L - Tenuta Il Nespolo

  • Barbera Piemonte DOC 3L - Sfusobuono

    Barbera Piemonte DOC 3L - Sfusobuono

    €17,00 Unit price €5,67/L
  • Asinoi Barbera Piemonte DOC 3L - Carussin

    Asinoi Barbera Piemonte DOC 3L - Carussin

    €19,00 Unit price €6,33/L
  • Completo Red Wine 3L - Carussin

    Completo Red Wine 3L - Carussin

    €18,00 Unit price €6,00/L
  • Dabaive Rosso Vino Rosso 3L - Adriano

    Dabaive Rosso Vino Rosso 3L - Adriano

    €18,50 Unit price €6,17/L
  • Red Emilia IGT 3L - Saccomani

    Red Emilia IGT 3L - Saccomani

    €20,00 Unit price €6,67/L
  • Red Wine 3L - Crocizia

    Red Wine 3L - Crocizia

    €20,00 Unit price €6,67/L